helyszín: Foresthill, CA

eredmények: 13:20

kanyonok 100k verseny jelentés

3 Bests – a verseny mely aspektusai tetszettek a legjobban?

• szeretem ezt a versenyt, mert leginkább azért, mert az ikonikus nyugati államok ösvényén van, és ez egy nyugati államok selejtezője is. Ha soha nem jutok be a tényleges nyugati Államokba, legalább futottam az ösvényen!T
  • a bib pickup place egy “the Aid Station” nevű futóüzlet volt, amelyben van egy tényleges bár, amely kézműves sört és bort szolgál fel, vintage nyugati államok 100 cuccával díszítve. Nagyon szórakoztató volt a futókkal lógni előző nap. Még sosem láttam ilyen helyet.

nem annyira-szempontok a verseny, hogy nem tette meg az Ön számára

az időzítés, amikor a verseny nem ad nekünk PacWest futók minden lehetőséget, hogy a vonat a meleg időjárás

furcsa tényező – mi a legfurcsább dolog ebben a versenyben?

ebben a versenyben nincs semmi szokatlan vagy furcsa.

a versenyed legfontosabb eseményei – mit csináltál jól és mit élveztél különösen a versenyedben?

ennek a versenynek a nappali órákban történő befejezése esések vagy egyéb futási problémák nélkül, új sérülések nélkül volt a legjobb A Canyons 2019-ben.

Lessons for others – ossza meg pro-Tippek a verseny, hogy segítsen a következő futó

*Canyons 100k két 50k ki és háttal, hogy indul a közepén a nyugati államok 100 útvonal Foresthill és megy mindkét irányban. Ez egyike azoknak a versenyeknek, mint a White River 50, ahol visszatérsz a rajt/célvonal fanfárjához a félúton. Lesz valami a fejedben, ami arra késztet, hogy azt hidd, kész vagy,pedig nem. Próbáld meg megakadályozni, hogy ezek az érzések belépjenek a fejedbe.

*az első 50k hurok szép festői pályákkal rendelkezik, amelyeknek nincsenek technikai akadályai. Az idei tanfolyam az alt-pálya volt, mert az elsődleges nyomvonalon feljebb voltak hózárások (bár sehol nem láttam havat). Ahelyett, hogy egészen a lengő hídig mentünk volna, megfordultunk és kutyalábat csináltunk a Michigan Bluff melletti tűzoltóúton. A változásokkal még mindig jelentős volt a vert. A normál első hurok körülbelül 10k, az alt-pálya körülbelül 8k. PacWest futók lehetne összehasonlítani ezt az első hurok fut valami hasonló Cougar Mountain 50K. tartsa tárcsázott vissza. Gondolj 100 mérföldes tempóra, ne 50 milerre.

*a hőmérséklet körülbelül 5-6 órával a verseny után emelkedni kezd. Ez azt jelenti, hogy valószínűleg az első hurok nagy részét hűvösebb időben végezheti el. Mind a 2017-es, mind a verseny a 90-es évekbe került a második félidőben

*az első 4 mérföld, amely a második hurokon a Cal1 segélyállomásig ment, nagyszerűnek érezte magát. Futók, akik sikerült az első hurok jól minden úgy tűnik, hogy megtapasztalják ezt – ez egy szép lejtőn, és a fák.

*a verseny legnehezebb mérföldjei a Cal1 elhagyása és a rucky Chucky-nál való fordulás, majd a Cal2 segélyállomáson való visszatérés voltak. Nem volt erőm hegyet mászni. Elég rossz helyen voltam a fáradtságtól. Amikor ez megtörténik, mentálisan összpontosítok a “befejező módra”, pl. nem érdekel semmi körülöttem, kivéve azt, amit meg kell tennem, hogy eljussak a következő ellenőrzőpontig.

* ebben a második hurok lesz egy nagy különbség a célba időt, ha séta lakások egy 25 perces mérföld vs. kocogás egy 12 perces ütemben. Ha már futott a legtöbb az első hurok, hogy minden bizonnyal lehetséges, hogy túrázni a többség a második felében, és hogy a 18 órás cutoff. Ügyeljen arra, hogy vegye fel a fényszórót, ha úgy gondolja, hogy ez megtörténik.

*néhány dolog ezen a versenyen lehet szimulálni a képzés. Rájöttem, hogy a kedvenc pár cipő nem tartja a lábam dörömböl a lábujj futó szuper meredek downhills Old Mt. Si trail, és ez nagyon fájt. Egy jobb párral mentem a verseny előtt. Ha nem csináltam volna szimulációt meredek hosszú nagyon, én lett volna teljesen F ‘ D ezen a pályán.

tanulságok megtanultad, hogy segít legközelebb körül

ha valaha is ezt a versenyt újra, és ez egy nagy *ha*, azt hiszem, lehet, hogy megpróbálja sorakoznak egy utat a területen, hogy némi képzés a tényleges környezetben.

a legfontosabb tanfolyam-specifikus ismeretek a versenyről

ha a második félidőben erősen tudsz futni, akkor nagyon sikeres leszel. Ez a kulcs a kanyonok 100K.

esztétika – ez egy szép pálya?

teljesen. Van néhány fantasztikus helyek és nézetek mindkét hurkok.

nehézség – ez egy kemény pálya?

Igen. Ott van 100 mérföldes versenyekkel.

szervezett és jól vezetett – jól olajozott gépnek érezte magát, vagy a nadrágjuk ülésénél repültek?

teljesen jól futott

verseny – van-e erős mezőny?

ez az év egy golden ticket verseny volt, így sok elit futó próbálta megszerezni az utolsó nevezéseket a WS 2019-be. Azokban az években, amikor nem, több klubszintű mezőny van egy maroknyi elittel.

logisztika – szükség van-e speciális kézfogásra, egy évvel előre történő regisztrációra, a szállodákra? Adja meg nekünk az alacsony le a dió és a csavarokat, hogy a verseny megtörténjen.

ha azt szeretnénk, hogy futtatni, biztos, hogy iratkozzon fel az első dolog, a nap megy élőben . Általában néhány óra alatt megtelik.

Segélyállomások-normál viteldíj vagy bármi különleges tudni a segélyállomásokról a rendelkezésre álló vagy mikor?

jók. Barátságos személyzet, amely jég le egy szivaccsal. Ők lövés blokkok és GU csomagokat lehet venni veled.

időjárás és tipikus versenykörülmények

2017-ben és 2019-ben a 90-es évekbe került. hallottam, hogy 2018 szebb és alacsonyabb temps volt. A hőség egy helyettesítő karakter, de azt mondanám, hogy szerencsés lenne, ha nem kapná meg.

Gear – szüksége volt valami különlegesre, vagy van valami, amit ajánlana a következő srácnak?

az első hurokhoz egyetlen palackot vittem, a másodikhoz pedig egy másodlagos lágy lombikot vettem fel. Két palackot ajánlok a második hurokhoz. Ha elfogy, van patakvíz, de nem javasolják az ivást. Futók fekszenek azokban a patakmedencékben, hogy egész nap lehűljenek.

nézők – ez egy barátságos tanfolyam a barátaidnak?

őrült szórakozás a félúton és a célvonalon

hogy van a szajré?

ez az év fantasztikus volt. Nagyszerű ing a nyúlból, amelyet biztosan meg fogok tartani és viselni, és egy igazi hátizsák a Hoka-tól. A 2017-es ingük néhány hónappal a verseny után Jóindulatba került.

az összesített pontszám – hány csillagot adsz ennek a versenynek, és ajánlod, hogy mások is futtassák?

nem hiszem, hogy mivel a 100K, hogy ez az egyik könnyebb lehetőség, hogy jogosultak legyenek WS100.